European Quake League - Sezon #15
Wpisany przez szybkiLOPEZ   
piątek, 10 lutego 2012 22:59

Zapisy rozpoczęte ! Kolejna odsłona najpopularniejszego i zarazem najbardziej prestiżowego turnieju 4vs4 naszej sceny. Rejestracja potrwa nieco ponad 2 tygodnie aby kilka dni póżniej rozpocząć zmagania w poszczególnych dywizjach. Na chwilę obecną zapisały się trzy drużyny  : Chosen, Fragomatic oraz Dinosaurus&Noobs. Nie martwcie się to dopiero początek !

Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądać sytuacja dywizji, mianowicie czy będą to standardowo 3 dywizje jak to jest zazwyczaj czy tylko 2. Podzial na 2 dywizje oznacza, że twoj klan rozegra okolo 12 meczów (stan klanów na chwile obecna - połowa sceny). Później w playoffach spotkają się najlepsze klany z dwóch dywizji - planuje sie stworzenie 3 roznych playoffow: Pro, Amateur i Rookie. Plusem tego jest to, że zbyt dobre klany nie trafią na te najslabsze, dlatego też gry zaliczane jako "rape-games" bedą ograniczone do minimum. Oczywiście, w sezonie regularnym takie mecze mogś sie zdarzyś ale w playoffie bedą ograniczone do minimum.

System ten ma za zadanie zmniejszenia różnicy poziomów między klanami, co zdarzało się dzięki systemowi który obowiązywal do tej pory.

Dodawanie graczy do klanów po zakończeniu rejestracji będzie bardzo ograniczone, więc warto o tym pomyśleć zanim zapisy się skończą !

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Login

Partnerzy